Alexis Ankarcrona oljemålning

441306

ALEXIS ANKARCRONA (1825-1901): Båtfärd, signerad och daterad Alexis Ankarcrona, -94, olja på duk, ca 50x74 cm

Krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Alexis Ankarcrona oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3084538
3076599
3076597
3070501
750
3069182

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.