Reinhold Grohmann oljemålning

441300

REINHOLD GROHMANN (Tyskland, 1877-1915 ): Alpinist, signerad och daterad -92, olja på duk, ca 71x47 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Reinhold Grohmann oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3072440
2017-02-13 19:32:08

2017-02-19 kl 21:36
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.