Carl Brandt oljemålnig

441297

CARL BRANDT (1852-1930): Månskenslandsakp, signerad Carl Brandt, olja på duk, ca 60x96 cm

Krackelyrer

Konst, Teckningar

Rum 14

Carl Brandt oljemålnig

Budhistorik (9 bud)
3084503
3082493
3079070
1 400
3076907
3076607

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.