Georg Stoopendahl oljemålning

441295

GEORG STOOPENDAHL (1866-1953): Kustmotiv, signerad och daterad G. Stoopendahl, olja på duk, ca 60x80 cm

Tavelvagn 30

Georg Stoopendahl oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3084675
3084380

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.