Lennart Aschenbrenner färglitografier

441294

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): (5), Kompositioner, signerad och daterad Aschenbrenner -82, färglitografier 53/66, 60x44 cm

Budhistorik (3 bud)

3085191
3085185
1 400
3078721

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.