Häst Dalarna

441290

DALAHÄST, 1900-talets första hälft, blåmålad med polykrom dekor, total höjd ca 21 cm

Lagat huvud, skador, slitage

Diverse, Allmoge

Häst Dalarna

Budhistorik (5 bud)
3082572
500
3081513
450
3080172
3080171
3068662

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.