Luktdosa

441289

LUKTDOSA, silver, 1800-tal, höjd 7 cm

Smärre slitage, otydliga stämplar

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Luktdosa

Budhistorik (10 bud)
3096583
1 700
3083436
1 600
3079525
3079525
950
3079875
900

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.