Luktdosa

441287

LUKTDOSA, silver, 1800-tal, höjd 6,5 cm

Smärre slitage

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Luktdosa

Budhistorik (6 bud)
3083435
1 600
3079521
3079521
1 300
3083434
3079521

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.