Luktdosa

441286

LUKTDOSA, silver, Hans Jacob Rasmussen Bergen 1830-tal, höjd 7 cm

Smärre slitage

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Luktdosa

Budhistorik (22 bud)
3084934
1 600
3079518
3084933
3079518
1 400
3084932
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.