Luktdosa

441285

LUKTDOSA, silver, Holland 1800-talets slut, höjd 4,5 cm

Slitage, mindre skada

Silver

Luktdosa

Budhistorik (6 bud)
3096231
550
3096147
500
3096197
450
3096147
3092622

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.