Sideboard England

441282

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, England, fanér i mahogny, draghandtag i mässing, höjd ca 80, 133x45 cm, nyckel medföljer

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Sideboard England

Budhistorik (19 bud)
3085450
2 400
3085438
3085449
3085438
3085447
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.