Skrivbord sengustaviansk stil

441281

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, mahogny, fotavslut med mässingshylsor, tre lådor, höjd 74, 175x74, nyckel finns

Slitage, delvis äldre delar

Rum 11

Skrivbord sengustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3084296
500
3076182
450
3070503
3069552
3069028

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.