Jamal Kuhalashvili oljemålning

441277

JAMAL KUHALASHVILI (Georgien, född 1952): Figurkomposition, signerad och daterad 1988, olja på duk, ca 24,5x41 cm

Fack 40

Budhistorik (1 bud)

3084155
2017-02-19 11:11:27

2017-02-20 kl 14:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.