George Gufushvili oljemålning

441276

GEORGE GUGUSHVILI (Georgien, född 1957), Beautiful life, signerad och betitlad med dedikation a tergo, olja på duk, ca 44,5x59,5 cm

Fack 18

George Gufushvili oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3072745
3072744
750

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.