Edvard Rosenberg oljemålning

441271

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): SoIig skärgård, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1917, olja på duk, ca 83x118 cm

Krackeleringar, enstaka färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Edvard Rosenberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3082516
3082511
2 800
3082507
2 600
3082503
2 400
3082480

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.