Spegel med konsolbord Karl Johan

441269

SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-talets början, fanerade med mahogny, bronserade fotavslut i form av tassar, slipade blomdekor på spegelns överglas spegelns mått ca146x62, bordets 81, 74x36 cm

Fanerskador, slitage

Speglar

Rum 20

Budhistorik (25 bud)
3082543
3082179
3082177
1 900
3082176
1 800
3082173
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.