Adolf Fredrik Nordling

441267

ADOLF FREDRIK NORDLING (1840-1888): Marint motiv, signerad och daterad Nordling-71, olja på duk, ca 100x150 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 10

Adolf Fredrik Nordling

Budhistorik (27 bud)
3074963
6 000
3074962
5 800
3074961
5 600
3074960
5 400
3074959
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.