Olle Olsson Hagalund färglitografi

441258

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 35/360, färglitografi, ca 65X42 CM

Fack 51

Budhistorik (13 bud)
3083274
3083266
3083260
1 900
3071139
1 800
3071138
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.