Oidentifierad konstnär marinmotiv

441254

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Fartyg i månsken, otydligt signerad, olja på pannå, 23x33 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Budhistorik (6 bud)
3080039
3080035
900
3080032
650
3080029
3080028

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.