Yngve Ekström Lamino

441253

YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj, Swedese, formgiven 1956, ek och teak, textilklädsel, brännmärkt Swedese Yngve Ekström, sitthöjd ca 40 cm

Omfattande lagningar och slitage

Rum 2

Yngve Ekström Lamino

Budhistorik (24 bud)
3081690
3081548
3081688
3081548
1 900
3081487
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.