Bordsspegel 1800-tal

441251

BORDSSPEGEL, 1800-tal, ram i delvis försilvrad metall, ca 44x38 cm

Smärre skador, spegelglaset med tuschrester, bakstycke med spricka

Speglar

Rum 7, Hylla 4

Bordsspegel 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3085361
3085358
750
3085357
700
3085356
600
3083737
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.