Mansfigur oljemålning

441250

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansfigur med korg, olja på pannå, ca 23x19 cm

Smärre ytskador och retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Mansfigur oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3085336
3085109
750
3085335
750
3085109
700
3085334
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.