Spegel 1800-talets första hälft

441248

SPEGEL, 1800-talets första hälft, göteborgsarbete, förgylld, skuren dekor och pastellage, ca 60x54 cm

Skadat krön

Speglar

Rum 20

Budhistorik (21 bud)
3082932
3075430
1 400
3071110
1 300
3067840
3071109

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.