Einar Palme oljemålning

441238

EINAR PALME (1901-1993): Figur i eka, a tergo signerad och daterad Einar Palme 1933, olja på pannå, ca 27x20,5 cm

Tavelvagn 30

Einar Palme oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3083399
3074565

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.