Axel Nilsson oljemålning Färg och Form

441237

AXEL NILSSON (1889-1981): Blomsterstilleben, signerad och Axel Nilsson, olja på duk, ca 36x26 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Budhistorik (3 bud)

3067735
3066736
3065174

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.