Stadsmotiv med figurer oljemålning

441236

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stadsmotiv med figurer, olja på pannå, ca 23x27 cm

Smärre färgbortfall (höger kortsida)

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (10 bud)
3081832
1 300
3082847
3081832
3072209
3072208
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.