Oidentfierad konstnär oljemålning

441235

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Piprökande man, olja på plåt, ca 17x21 cm

Repor

Konst, Äldre måleri

Monter 24

Budhistorik (3 bud)

3082059
3076784
3066156

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.