Barometer England

441232

BAROMETER, England, 1800-tal, Moralee North Shiels, fanérad i mahogny, inläggningsar i pärlemor, gyroupphängning i mässing, höjd ca 91 cm, visas på begäran

Smärre ytskador

Diverse, Nautica/Technica

Barometer England

Budhistorik (15 bud)
3080475
1 400
3083105
1 300
3080475
3083104
3080475

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.