Matsalsgrupp i mahogny

441230

MATSALSGRUPP, 1900-talets början, mahognyfanér, bestående av matbord, 2 karmstolar, 9 stolar, sideboard, serveringsbord, matbordets höjd 80, 150x120 2 utdragsskivor om vardera 62 cm samt 2 påhängsskivor a 80 cm vardera, sideboardets höjd 102, 175x55, sitthöjd 46 cm, nycklar finns

hylla på serveringsbordets hylla saknas, slitage avslag repor

Rum 22

Matsalsgrupp i mahogny

Budhistorik (12 bud)
3085023
5 200
3084947
5 000
3084947
4 200
3084852
3084946
3 800

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.