Bordsur Swiza

441229

BORDSUR, 1900-talets andra hälft, Swiza, mässing, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

Klockor/Ur

Bordsur Swiza

Budhistorik (2 bud)

3079948
3065640

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.