Oljemålning flickporträtt

441209

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt med randig klänning, olja på duk, ca 68x49 cm

dukskador, färgbortfall, karackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Oljemålning flickporträtt

Budhistorik (6 bud)
3081307
900
3080628
700
3077461
450
3077459
3077458

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.