John Jon-And akvarell

441202

JOHN JON-AND (1889-1941): Kvinna med hund, stämpelsignerad Jon And, akvarell, 63x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

John Jon-And akvarell
Budhistorik (7 bud)
3093323
600
3092830
550
3085531
500
3092153
450
3085531

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.