Axel fridell etsning

441197

AXEL FRIDELL (1894-1935): Porträtt, signerad och A. Fridell, etsning, ca 19x15 cm

Axel fridell etsning

Budhistorik (7 bud)
3084471
750
3083971
700
3083970
650
3083970
550
3083964
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.