Axel Fridell etsning

441195

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Dalmasen", signerad och daterad A. Fridell, 1933, etsning, ca 16,5x11 cm

Fack 20

Axel Fridell etsning

Budhistorik (22 bud)
3084529
1 700
3083950
1 600
3083969
1 600
3083950
1 400
3083819
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.