Sigvard Bernadotte kompositioner

441194

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): (3), Interiör, kubistisk kompensation, landskap med träd, blandtekniker, signerade och daterade 80, 93 samt 94, varierande storlekar

Tavelvagn 30

Budhistorik (7 bud)
3066848
3082709
1 900
3066848
1 800
3082708
1 700
3066848
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.