Landskap med figurer oljemålning

441193

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap med figurer, olja på duk, ca 62x48 cm

Krckerleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (12 bud)
3082273
3075457
3075456
3075455
3075237
650

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.