Stig Slas Claesson färglitografi

441192

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv Slussen, signerad och daterad -80, 42/375, färglitografi, 48x64 cm

Tavelvagn 30

Budhistorik (17 bud)
3083001
1 400
3083000
1 300
3082986
3082985
3082977

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.