Tommy G Sundman

441190

TOMMY G SUNDMAN (född 1952): Rödvinsglas, monogramsignerad och signerad a tergo, olja på duk, ca 24,5x17 cm

Tavelvagn 30

Tommy G Sundman

Budhistorik (11 bud)
3083416
750
3083408
700
3082717
650
3080102
600
3077479
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.