Armring brosch äldre granater

441178

ARMRING, BROSCH med hängande del, oädel metall, äldre granater, 1800-talets senare del, säkerhetskedja, ej öppningsbar, tidstypiskt etui för armring medföljer

Tennlödningar, etui med slitage

Guld/Smycken

Armring brosch äldre granater

Budhistorik (8 bud)
3084825
1 600
3084797
1 400
3084783
1 300
3079851
3076839

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.