Ljusstakar 1800-tal

441177

LJUSSTAKAR, 1800-tal, barockstil, patinerad och bronserad metall, höjd ca 51 cm

Bucklor och ytskador, dekordelar saknas

Diverse

Rum 7

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3082666
550
3082619
500
3081724
450
3074932
3075051

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.