Golvljusstakar 17/1800-tal

441175

GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, 17/1800-tal, förgyllda, skuren dekor av bl a festonger och pinjekotte, höjd ca 79 cm, lösa ljusmanschetter i metall medföljer

Dekordelar saknas

Diverse, Hem

Rum 7

Golvljusstakar 17/1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3082131
2 400
3082132
2 400
3082131
3072987
3081333
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.