Torun Bülow-Hübe armring

441166

TORUN BÜLOW-HÜBE, "Day & Night", armring, sterlingsilver, vändbar, pärlemor resp. obsidian, stämplad TORUN, innerdiameter 6 cm, total vikt ca 21,5, originaletui

Repor

Guld/Smycken

Torun Bülow-Hübe armring

Budhistorik (9 bud)
3082919
3 800
3085303
3 600
3082919
3 400
3085221
3 200
3082919

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.