Ram förgylld

441165

RAM, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgyllt pastellage och trä, yttermått 72x102 cm, innermått 53x83 cm, med reproduktion

Färgbortfall

Diverse

Tavelvagn 30

Ram förgylld

Budhistorik (27 bud)
3082267
2 400
3082159
3080585
3082157
1 900
3080585
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.