Bordspendyl senempire

441162

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, brons, förgylld, krönt av sittande kvinnofigur, höjd ca 45, 32x12 cm, nyckel och pendel finns

Klockor/Ur

Rum 21

Bordspendyl senempire

Budhistorik (5 bud)
3081030
3080114
1 600
3069111
3067266
500
3066447

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.