Kontorsstol

441149

KONTORSSTOL, engelsk stil, 1900-tal, välvd stoppad rygg, knapphäftad, klädd i gront läder, fyrdelad fot på hjultrissor

Bruksslitage, läder med något slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Kontorsstol

Budhistorik (8 bud)
3086076
3085244
1 400
3086075
1 300
3085244
3079559

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.