Edouard Boehm oljemålning

441146

EDOUARD BOEHM (Österrike, 1830-1890): Bergslandskap med kvinna och barn, signerad E Boehm, olja på duk, ca 74x102 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Edouard Boehm oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3081922
6 000
3081920
5 800
3081849
5 600
3080643
5 400
3080220
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.