Jan Svenungsson Test 53

441144

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Test 53", signerad och daterad på baksidan Svenungsson 1993, olja på kopparplåt, 49x35,5 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Jan Svenungsson Test 53

Budhistorik (10 bud)
3084038
6 200
3083074
6 000
3068734
5 800
3068734
5 600
3080506
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.