Skrivbord

441142

SKRIVBORD, 1900-tal, engelsk stil, skiva delvis med läderklädsel, ca höjd 77, 135x75 cm

Bruksslitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Skrivbord

Budhistorik (10 bud)
3086074
3086017
750
3078907
700
3085713
700
3078907
650

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.