Golvlampa 1900-tal

441140

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, tre justerbara armar med ljuskällor, höjd ca 148 cm

Ytslitage, smärre bucklor på fot, lampskärmar med skador. Ej funktionstestad.

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
3086234
3087088
750
3086234
600
3084780
550
3079248
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.