Jan Svenungsson Test 5 olja

441138

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Test 5", signerad och daterad på baksidan Svenungsson 1992, olja på pannå, 29x21 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Jan Svenungsson Test 5 olja

Budhistorik (7 bud)
3068753
3 800
3080522
3 600
3068753
3068390
2 400
3068388

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.